Leia Kirik oma piirkonnas
Leia

Tähistage jõule üheskoos

Tänavu detsembris tähista Jeesuse sündi erilisel pühapäevasel jumalateenistusel. See on suurepärane võimalus tunda jõulurahu ning kutsuda sõpru, naabreid ja pereliikmeid tunniajasele inspireerivale koosolekule.

5 nõuannet kirikus suurepärase kogemuse saamiseks

1. Tutvusta ennast

Kiriku liikmed tervitavad sind koguduses ja aitavad sul end koduselt tunda. Tutvusta end julgelt teistele ja palu inimestelt abi, kui sul on küsimusi. Kõigil on hea meel, et sa seal oled.

2. Tea, mida oodata

Jõuluteenistus kestab tavaliselt tund aega. See sisaldab sageli laule, palveid ja jutlusi (mida nimetatakse kõnedeks), mida peavad koguduse liikmed. Jumalateenistuse ajal on Kiriku liikmetel võimalus sakramenti võttes Jeesust meeles pidada.

3. Riietu viisakalt

Võid tulla mis tahes viisakates riietes, mis sulle meeldivad. Enamik mehi kannab ülikonda või triiksärki ja lipsu, naised tavaliselt kleiti või seelikut. Ka lapsed riietuvad tavaliselt viisakalt. Viisakas riietus võib aidata olla aupaklikumalt meelestatud ja valmistada inimesi ette Jeesuse Kristuse ja Tema õpetuse kuulmiseks.

4. Õpi sakramendi kohta (sarnaneb armulauaga).

Igal nädalal õnnistatakse leiba ja vett ning jagatakse kogudusele sümboolse meenutusena Jeesuse Kristuse ohverdusest. Sellest osavõtmine ei ole kohustuslik. Kui te ei soovi sakramenti võtta, võite ulatada kandiku edasi järgmisele inimesele.

5. Võta meiega julgelt ühendust

Te ei pea kunagi kiriklikule jumalateenistusele tulemisest ette teatama. Kui teil on osalemise kohta küsimusi, võite kogudusega eelnevalt ühendust võtta. Nad leiavad teile sõbra, kellega koos istuda, ja hoolitsevad selle eest, et te tunneksite end külastades teretulnuna. Klõpsake siia, et leida oma kohaliku koguduse kontaktandmed.

Rohkem viise maailma valgustamiseks