Leidke Kirik oma piirkonnas

Palun sisestage arvväärtus

Kuidas näevad välja teie jumalateenistused?

Igal pühapäeval koguneme kokku, et laulda kirikulaule, kuulata jutlusi ja õpetada üksteisele Päästjast. Kirik on koht, kus end vaimselt laadida, ja täiuslik viis, kuidas hoida Jeesust oma elu keskpunktis. Kõik külalised on teretulnud meie kristlikele jumalateenistustele koos meiega Jumalat kummardama. 

Jumalateenistuse aeg erineb koguduseti. Kuid alati toimub üks ühine koosolek, millele järgnevad eraldi klassid vanuse või huvi järgi jaotatult.

Püüdke riietuda viisakalt. Olete teretulnud igasugustes viisakates riietes, milles end mugavalt tunnete. Kuid võtke teadmiseks, et enamik mehi kannab ülikonda, triiksärki ja lipsu ning naised kannavad üldjuhul kleiti või seelikut. Ka lapsed on tavaliselt viisakalt riides.

Loodetavasti mitte. Paljud meie liikmed tulevad iga nädal üksinda kirikusse. Kui soovite esimesel korral kellegagi koos tulla, siis võtke julgelt ühendust kohalike misjonäridega ja nad leiavad teile sõbra, kellega koos istuda. Vaatamata olukorrale on alati raske olla uus, kuid saate teiste liikmetega kiiresti tuttavaks ja tunnete end koduselt.

Ei. Külastajatelt osalemist ei nõuta. Kui kogudusele jagatakse sakramendi (armulaua) leiba ja vett, siis võite kandiku lihtsalt järgmisele inimesele ulatada. Peale selle võite lihtsalt jumalateenistust nautida. Pühapäevakooli tunnis palub õpetaja sageli vabatahtlikke lugema. Lihtsalt ärge tõstke oma kätt, kui te osaleda ei soovi.

See sõltub ilmselt teie külastatava koguduse suurusest. Mõned kogudused on nii suured, et liikmed ei pruugi teada, et te külaline olete. Teised kogudused on nii väikesed, et kõik liikmed üksteist tunnevad ja teavad, kes on uus ning tervitavad neid. Igal juhul, ärge kartke ennast tutvustada ja küsimusi küsida. Kõik on rõõmsad, et te seal olete.

Ei. Me ei küsi annetusi ega lase kandikul ringi käia.