Sel jõuluajal #ValgustaMaailma armastusega

...
Video: Valgusta maailma armastusega
Video: Valgusta maailma armastusega

Valgusta maailma armastusega

1:20

Mis on #ValgustaMaailma?

#ValgustaMaailma on kutse muuta jõuluaeg teenimisajaks. See on ülemaailmne liikumine, mis puudutab südameid ja muudab elusid, tehes seda, mida tegi Jeesus: toitis näljaseid, trööstis üksildasi, külastas haigeid ja vaevatuid ning näitas üles headust kõigi vastu.

Teenimiskalender  

Detsembrikuu kohta antakse konkreetseid teenimissoovitusi, mis aitavad meil jõuluajal keskenduda oma elus teiste aitamisele. Osalemiseks saate alla laadida ideerohke kalendri või valmistada ise teenimiskalendri.

 

Laadi alla teenimiskalender
...
Kristuslaps
Kristuslaps

Kristuslaps

17:56
Lühike film Jeesuse Kristuse sünnist.

See 18-minutiline film Jeesuse sünnist kujutab üksikasjalikult pühi sündmuseid, mille võite leida Piiblist Matteuse ja Luuka evangeeliumides. Rända koos Joosepi ja Maarjaga Naatsaretist Petlemma! Olge tunnistaja karjaste aukartusele Juudamaa tasandikel. Tundke hommikumaa tarkade rõõmu, kui nad põlvitavad maailma valguse – Päästja Jeesuse Kristuse ees.

Kohtu misjonäridega
Ükskõik, kas soovite saada teadmisi Piiblist, õppida Jumala poole palvetama või arutada, kuidas Jeesuse Kristuse õpetused võivad teie perele rõõmu ja rahu tuua, on meie sõbralikud misjonärid valmis teiega veebis kohtuma. Klõpsake siia, kui soovite nendega kohtuda!
Kohtu misjonäridega
Rohkem valgust
Jälgige meid sotsiaalmeedias, et saada aasta läbi rohkem valgust.